| xBoyka a întrebat:

Cand intru in ori ce fel de joc mi se reseteaza pc-ul

prima data culoarea monitorului se face neagra, apoi incepe sa uruie si isi da restart

si a doua chesti e ca atunci cand ajunge la faza aia cu starting windows ramane blocat acolo, trebuie sa il scot eu din priza si sa il aprind iar

Din ce cauza face asta si cum pot remedia?

3 răspunsuri:
| Met a răspuns:

Incearca sa schimbi windows-ul si la mine a fost asa si dupa ce am schimbat mi-a mers bine.

| xBoyka explică (pentru Met):

Am facut asta de multe ori si degeaba

| Met a răspuns (pentru xBoyka):

Ai instalat acelasi windows (adica de pe acelasi CD) daca nu incearca alt windows