| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Exista vreo modalitate de a filma jocuri pe playstation2 fara camera de filmat, camera web sau telefon? Daca da care?

Răspuns Câştigător
| MihaiSmecker a răspuns:

Nu exista de filmat la playstation 2. Dar este o metoda daca aveai descarcat emulator puateai sa bagi CD de la joc in acel emulator pe pc. Si poate sa filmezi pe pc cu acem emulator.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru MihaiSmecker):

Nu stiu ce e ala emulator...dar in fine.Eu am vrut pe ps2 deoarece pc-ul meu e cam slabut si are lag cand filmez...

1 răspuns: