| baby_1864 a întrebat:

Cand mi-am facut cont pe TPU am fost putin neatenta si mi-am introdus gresit adresa de e-mail, astfel incat nu pot introduce codul de validare deoarece mail-ul la care e trimis nu exista/nu este al meu. Exista vreo modalitate in care pot remedia problema?

3 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Dai la "editare date logare" si schimbi id'uwinking

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Da. Dai la editare date logare din stanga. este al 2-lea. si de acolo poti sa iti schimbi mailul si/sau parola. Funda?batting eyelashes

| baby_1864 explică:

Din pacate aceasta solutie nu a fost buna deoarece pentru a schimba mail-ul de logare este necesar sa introduci codul de validare; cod care iti e trimis pe mail-ul vechi.Am avut noroc deoarece adresa respectiva de mail era libera asa ca mi-am creat un cont cu adresa aceea si am reusit sa primesc/validez codul de confirmare.
Va multumesc oricum pentru ajutor