| paul0013 a întrebat:

Am o problema: Cand mi-am facut cont pe TPU am scris gresit adresa de mail, unde sa ma adreser sa o schimb?

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Dai in stange la editare profil.winking

| asko a răspuns:

Dupa ce o editezi logheaza-te cu noua adresa de email - cea pe care ai scris-o ultima data

| paul0013 explică:

Ok, am incercat(nu pe contul asta) dar dupa aia nu mai pot accesa deloc contulsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră la "editare profil", în stânga paginii tale, rândul 2, și poți modifica acolo adresa.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Adresează-te Ralucăi, la contact@tpu.ro, sau pe privat, te descurcă ea.
Baftă.
Pa, pa.

| flowerd a răspuns:

Asta pentru ca ai fost inregistrata cu adresa gresita de e-mail, si mesajul de confirmare din baza de date ti-a fost trimis pe adresa incorecta. Trebuie sa iti creezi alt cont.Numai bine :*