| Denisaa a întrebat:

Buna!

Mi-am facut cont pe i-dressup.com.

Intrebari am o multimehappy...

Mi-a trimis un mail cu codul de activare a contului, cand am introdus codul a scris ca nu este bun, de unde sa i-au al cod?

Care este diferenta dintre iLoock si iToon?

Cum sa imi personalizez papusa?

Si ce lucruri mai siti despre acest joc?

Dau funfitzahappy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wendy434 a răspuns:

1.acolo la email iti da un link, apasa pe el ca il scriu ei aoi til activeti
2.ilook=o papusa realistica, itoon=o papusa animata(cam ca in desene animate.nui realistica deloc)
3.e usor dai pe my izone apoi pe primp my si iti alegi papusa(itoon sau ilook)si ii schimbi parul,culoare ochilor, modelul ochilor, culoare parului etc. si pentru haine ti le iei cu icoins de la magazine sau ti le creezi tu(la design si alegi de acolo{iti poti creea si lucruri pentru casa}
4.e cel mai tare joc de acest tip! E gratis nu e cu v.i.p. ca la alte jocuri(de un infinit de ori mai tare ca stardoll ce este plictisitor, urat, naspa etc.)winking
P.S. daca vrei putem fi prietene pe i-dressup (dora434pink)winking