| AlexDorinel a întrebat:

Cand o sa fie si fortnite-ul mai bine optimizat? Sa nu mai fie lag, hitch-uri si din astea, am pc puternic si simt aceste probleme, pingul creste la greu

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

E posibil să ai probleme de internet, Fortnite este destul de bine optimizat. Pe un i5 3330, 8GB RAM și GTX 750 TI jocul rula foarte bine la setări grafice medium-high și rezoluția 1080p.

| MadnesOfJuice a răspuns:

Fortnite am inteles ca deja e distrus grav. Are un prieten gtx1080 cu un i5 are si el lag. Si nu e singurul. Dupa atatea update-uri am vazut ca deja e terminat.