| AlexDorinel a întrebat:

Cand o sa se lanseze fortnite official? E de un an si ceva in early acces ce naiba,buguri la greu,grafica naspa, lag, prost optimizat

2 răspunsuri:
| TheCaliptus35 a răspuns:

Din ce stiu eu, jocul in sine este terminat.Insa pe battle royale,au acest sistem de sezoane cu diferite teme si iteme. Datorita update-urilor constante, in care modifica orice, de la skinuri pana la harta intreaga, jocul isi cam pierde optimizarea, si asa fiind proasta deja.In concluzie, in acest joc buguri vor fi intotdeauna, insa pe cele majore le vor rezolva doar atunci cand noi, comunitatea, vom sari in capul lor.

Răspuns utilizator avertizat