| DuDstyrne a întrebat:

Am mai pus intrebari de acest gen si inca nu am gasit raspunsul.Am pc(laptop) Fujitsu Siemens, 3GB ram, 356 mb video, 1.8 GHZ Intel dual core processor si pot spune ca in windows se misca bine am 7 si nu am probleme dar in samp e cu totul altceva..imi merge putin sacadat,greu, ca si cum il simt greu jocul si se si vede putin k merge greu iar pingul creste uneori de la 25 35 45 la 90 si 100 chiar.Ce as putea sa fac? Dau funda!

1 răspuns:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

1. poate nu ai suficienta memorie.2. lagul este de la net sau de la paginile deschise.3.incearca sa iei un program care sa optimizeze anumite functi..cum ar fi in momentul in care joci sa iti dea mai mult din procesor jocului si mai putin celor lante aplicati...etc.