| Iftime_Vlad_1997 a întrebat:

Cand pornesc dc universe ( dupa ce dau play si toate alea... ) imi apare asta :

Crash Reporter

Please enter some information about what you were doing when the crash occurred:

(aici imi da sa scriu)

1 răspuns:
| FloriN714 a răspuns:

Update la driverele placii video si a procesorului

-Start- in search scrii Device Manager - Click - Display adapters - Click dreapta pe tot ce ai acolo - update driver - search automatically for updated drivers software --- la fel faci si la processors, daca tot nu merge incearca sa dai click dreapta pe executabilul din folder, compatibility si sa incerci toate versiunile de windows + Run as administrator ( casuta sa fie bifata ), daca tot nu merge, gasesti fel si fel de Fix-uri pe YouTube sau alte forumuri de pe google. Spor