| ILkeCookies a întrebat:

Cand pun pozele depe aparatul foto in calculator,imi da crash la windows explorer, cum pot rezolva problema?
funda!

Răspuns Câştigător
| David123321 a răspuns:

Folosesti win 7?
in cazul acesta, cand bagi cardul in pc ar trebui sa iti apara o fereastra care te intreaba daca vrei sa repari cardul sau daca vrei sa te uiti in el fara scanare. am patit si eu asta, dar cu cardul de la telefon, dar i-am dat repara(fix) si am asteptat 10-12 min dar acum merge

1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

Si eu am aceiasi problema cand downloadez un videoclip de pe canalul meu. Sfatul meu este sa te duci la un magazin de electronice si sa le povestesti ce ai scris mai sus sau sa schimbi cablul USB/aparatul foto.