| SandraC a întrebat:

Am o problema si sper ca puteti sa ma ajutati. Vreau sa pun pozele de pe aparatul foto pe calculator, asa ca am conectat cablul USB la aparatul foto si apoi la calculator.Pe ecranul calculatorului mi-a aparut asa:Acest disc sau dispozitiv prezinta mai multe tipuri de continut. Ce sa faca Windows? Problema e ca mi-a aparut doar o singura optiune:de a imprima pozele, iar eu vreau sa le copii pe calculator. Ce sa fac? Va rog, ajutati-ma! fundita

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

Mai intai trebuia sa instalezi driveru' usb-ului in pc. Apoi conectezi usb-ul la pc si intri in My Computer si ar trebui sa gasesti acolo telefonul si dupa aceea poti copia.
P.S. : Driveru de la usb il gasesti si pe google, in caz de nu mai ai cdu de la el.