| NoName112 a întrebat:

Cand uploadez un videoclip pe youtube imi spune "Procesarea videoclipului a esuat". Si imi da sa verific daca are aceeasi extensie cu cele pe care le suporta si da, are! Cine ma ajuta la aceasta problema are funda!

5 răspunsuri:
| Sebastian234 a răspuns:

Reinstaleaza browserul de pe care uploadezi si adauga-i extensiile de care ai nevoie.

| NoName112 explică (pentru Sebastian234):

Am incercat, to nu merge. Am incercat si pe alt browser si aceeasi problema

| Sebastian234 a răspuns (pentru NoName112):

Incerci reinstalarea windowsului?

| NoName112 explică (pentru Sebastian234):

Incerc, vineri imi cumpar placa video si 2 GB RAM si o sa-mi reinstalez windows-ul, daca o sa-ntapin probleme voi da un reply! daca o sa mearga ai Funda!

| Sebastian234 a răspuns (pentru NoName112):

Ok