| Alex11221122 a întrebat:

Am o problema la YouTube!
Cand incarc un videoclip, el se incarca dar dupa ce se incarca spune ca procesarea va dura mai mult decat ne asteptam si mai spune ca videoclipul va fi pus in asteptare si dupa cateva secunde zice ca procesarea videoclipului a esuat.
Ce pot sa fac?
P.S.: Acel videoclip a avut aproape 800 mb si cam 8 minute.
Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

De ce nu folosesti programul asta il convertesti in orice fisier vrei..calitatea video ramane aceeasi da reduci din marimea lui..eu am avut un clip de 700mb si l-am facut la 18mb si calitatea era aceeasi :D
http://www.softpedia.com/......luxe.shtml e trial dar nu conteaza..asta il am si eu si e fff bun..bafta

1 răspuns:
| tr3ig a răspuns:

Fa si tu un update la flashplayer si o sa iti mearga. problema este ca e cam mare fisieru ala si pentru 8 minute e suuuuper comprimat una la mana iar a doua la mana este posibil sa nu poata sa ti-l duca placa video