| Valentin17 a întrebat:

Cand vreau sa descarc ETS2 multiplayer imi scrie asa :ca nu poate găsi Euro Truck Simulator 2 în biblioteca dumneavoastră Steam. Este contul Steam privat? Dacă da, schimba-l la statutul de public și încercați din nou: va rog frumos ajutati-ma, dau funda la cel care ma ajuta cel mai mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa joci Multiplayer doar daca-l cumperi.

| Coke2015 a răspuns:

Eu nu am ETS2 Multiplayer cumparat, si pot sa joc, dar nu stiu la tine de ce apare asa, trebuie versiunea asta de ETS2 ( V.1.9.24.1s ) si Ets2 Multiplayer 0.1.0.2 sau 0.1.0.3

| Valentin17 explică (pentru Coke2015):

Alpha 0.1.0.2 merge, dar alpha 0.1.0.3 nu merge

| Adrian_1054 a răspuns (pentru Coke2015):

Salut da-mi un link sau add adi_gabi_112 urgent te rog