| NaturalLl a întrebat:

Ma ajutati si pe mine intr-o problema? Zice-ti-mi si mie mai multe modalitati cum pot face rost de jocul Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Deci pot cu cont Steam? Si cu cont-ul Steam cu fac? Alte modalitati in afara de cont Steam nu mai sunt? Cand intru pe Steam sa mi-l descarc scrie asa: Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again. Daca este privat cum fac sa-l schimb la starea publica? Daca este public si tot nu merge cum fac? Va rog mult sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| XerpentoR a răspuns:

Trebuie sa cumperi mai intai Euro Truck 2 apoi sa iei mulyiplayerul.

| NaturalLl explică (pentru XerpentoR):

Se cumpara cu bani reali? Si daca il are cineva si l-a folosit... Dupa imi da mie cont-ul lui Steam sa il iau si eu, eu il mai pot lua?