| CaTa188 a întrebat:

Cand vreau sa deschid un program de pe deskop de ex google chrome imi apare o casuta in care imi scrie sus deschidere program cu. Intrebarea mea este: cum pot sa scap de problema asta? Va rog ajutati-ma dau funda nu pot sa deschid nici un program.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| CaTa188 explică:

In afara de imi reinstala windowsu nu exista si alta solutie? Deoarece de abia mi-am reinstalat si fara nici o dowloadare mi-a aparut din nou.

| Iker15th a răspuns:

Salut! Am avut si eu problema asta, si pot sa spun ca e de la virusi, reinsaleaza'ti windowsu` si totul va fi la fel ca inainte.