| l0st2010 a întrebat:

Cand vreau sa downloandez ceva imi da eroare si imi zic sa instalez in windows download, deci sa fac eu manual aceasta operatiune.laughing habar nu am la ce se refera daca ma puteti ajuta va-si fi recunoscator!
Nici update la wind nu pot face ca dupa ce dau sa se fac update astept nici 5 minute si iar imi da sa fac aceleasi updatahappy deci am dat sa faca update de 10 ori happy si aceleasi erori imi da.

1 răspuns:
| cristians a răspuns:

Ce eroare?