| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

pe 29.07. 2015 imi va veni update-ul gratuit de Windows 10.
Am cateva intrebari si sper ca ma puteti ajuta happy
1.Acest update va fi ca o reinstalare de windows adica imi va curata de toate impuritatiile happy
2.Imi va updata driverele si placa video pentru cerintele ei sau doar este fatada de windows 10? (adica isi va face driverele pentru el sau raman cele de la windows 7? )
3. Dupa update laptopul meu va fi ca si cum as fii reinstalat windows-ul (adica curat si cu totul pus la punct ca programe si drivere). Sunt putin cam "speriat" pentru ca am windows 7 ne-reinstalat de mult si merge greu si are anumite probleme ca drivere si vreau sa fie totul curat si perfect cu widows 10 )

Sper sa ma puteti ajuta astept raspunsurile voastre happy Dau FUNFA happy

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vezi ca e un indian mic de la Microsoft bagat la tine in laptop care face curat inainte! Stupizenii de intrebari ce puteti pune...

| Junioru14 a răspuns:

Cum de ai primit update gratuit?

| Burnaz_Marian_1999 explică (pentru Junioru14):

Am windows 7 original si am primit o notificare sa imi fac un update gratuit happy

| Junioru14 a răspuns:

Și pe mine mă interesează deci @K0sti se șterge tot? Gen formatare?