| AlexsiBogdan a întrebat:

Am si eu o problema cu metin2ro,nu pot sa il insalez imi da o eroare cu fisierul este distrus sau daca nu imi da eroarea asta imi da alta eroare in joc cu update la pack si nu stiu cum sa fac update. Daca ma puteti ajuta cu cele 2 erori va multumesc din suflet + Funda!

1 răspuns:
| Lion_Rock_1996 a răspuns:

Dai click dreapta pe instalare->Proprietis si trebuie sa ai jos in colt "UnBlock" dai pe el dai aplly si incearca sa vezi deca merge