| Cristian2003 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe Minecraft in 1.8 si versiunile ce urmeaza imi da crash, dar cand dau la versiunile sub 1.8 imi merge? Cum pot sa intrupe 1.8 si cele ce urmeaza si cum pot sa dau la setari ca sa am mai multe fps-uri? Dau funda

3 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Depinde, spune-mi ce specificatii ai la PC, ca daca e foarte slab de la PC e

| Cristian2003 explică (pentru Bernardus):

Dar eu vreau sa spun de ce nu pot sa intru pe Minecraft pe 1.8 si versiunile ce au urmatpe el si sa fac pe1.8 sa am mai multe fps-uri fara sa-mi dea crash?

| Bernardus a răspuns (pentru Cristian2003):

Ti-am zis, probabil e de la PC, am avut un prieten care avea aceeasi problema deoarece avea un PC foarte prost