| soseatra a întrebat:

Care are cont de metin2 ro... de la 30 in sus negociem... dati add:sebiuta_costi09!

7 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Cam ce esti dispus sa dai pe un cont de lv 40 mental?

| TheYoyogabi a răspuns:

Pai daca ai cont deja daca vrei sa dai un fms-rib sau un alt cont?(contul de 40 este pe pegasus are cal lv10) poate daca ai un cont lv 35+ cu armat? sau ceva.

| soseatra explică:

Poi... depinde zi tu ke vrei?

| soseatra explică:

Pai zi tu ce vrei?

| soseatra explică:

Zi tu si eu iti izc daca am sau nu

| soseatra explică:

Poi sa iti zic eu nu am cont pe ro! am avut si mi l-a furat in fine! eu ti-am zis ca nu stiu poate ai vrea cu un cont de ex:pandanda club penguin sa te ajut la un joc chesti din astea!

| soseatra explică:

Dar daca imi dai contul dai add:sebiuta_costi09 si iti dau funda!