| NeMeSIsGolD22 a întrebat:

Caut cont de metin2 Gx...cine ma poate ajuta? cristy_the_best2010. daca vreti negociem. dau cont de metin2ro. si voi dati de gx ajutati-ma pls

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Gx?:))...Un sfat:Nu mai cauta cont pentru. ca e varza serverul.:)
Mult mai bun ca el este Metin2Fun,dar nici ala nu mai e asa de populat.
Un server foarte frumos este EscadaMt2, a ajuns aproape la numarul maxim de playeri.:) Se da lvl 73 din prima,la shop-uri ai arme legendare, king1, king2 si tot ce vrei.Chiar daca ai lvl 73, poti pune si armele de 92 si king-ul de 90. :)Nu se creste, deoarece este bug la teleporter.:)Apropo si eu am breasla cu numele Nemesis.:)).Si legat de GX, nu merita sa dai cont pe ro pentru el.:)

http://escadamt2.servegame.com/ (Site-ul nu merge tot timpul)

Bafta.:)

2 răspunsuri:
| gabytz a răspuns:

Ba frate iti dau un sfat joacate united

| EMIL_7480 a răspuns:

Ba am eu un cont lv mare imi dai bani pe el