| Danzzz55 a întrebat:

Care are hack metin2 boot funcitonal 2011 pe ro? stiu ca uni o sa injurati dar toti v-ati dori in secret sa aveti un pogram care sa te creasca singur, sa bage licori singur, sa ia bani singur daca stie cineva il rog mult sa ma contacteze pe dannnn04 pe mess sau postati aici MS bft

3 răspunsuri:
| MyLoLiPoP a răspuns:

FurniciCoapte sa stii ca exista multe hackuri si hackeri poti sa dezinstalezi HackShield si folosesti ce hackuri vrei.Acum numa DMG hack mai merge big grin

| FurniciCoapte a răspuns:

Astfel de hack de care zici tu NU EXISTA, pricepusi? Booti sunt pusi de catre echipa jocului pentru a stabili nivelul de drop si alt chesti.
Singuru hack care mai mergea pe ro era fish bootthinking da nici ala numai merge acum, cred
Oricum incerca sa joci fara ca e mai frumoshappy. Satisfactia este mult mai marebig grin.
Bft!

| FurniciCoapte a răspuns:

Frate decat sa se complice mai bine sta linistit.Si eu am jucat cu hack si acum numai jochappy.Si sincer sa fiu e mai misto asabatting eyelashes. Satisfactia e mai mare cand ai ceva muncit corecthappy si plus de asta se dau banuri la greu acum s-a pus Mittens pe treaba, uitate la lista de banurilaughing. 2000 si ceva de banuri la o verificarerolling on the floor).