| catalyn315 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa falsific niste poze (SS) din cs.
am auzit de la cineva ca merge cu javascript dar nu stiu cum sa fac asta.Va rog raspundeti care stiti.
p.s. Nu vreau raspunsuri de genul: lasate de coduri. oricum nu prea obisnuiesc sa le folosesc.

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

Le poti modifica ma. Nu o sa iti postez linkul pentru a nu fi de acord cu pirateria insa daca imi dai id tau prin mesaj te ajut.

| catalyn315 explică (pentru lucian_2018):

Id meu : catalincatalin66

7 răspunsuri:
| BIOMAN a răspuns:

Photoshop

| catalyn315 explică (pentru BIOMAN):

Mda..photoshop. nu poti explica cum mai exact? pls

| lucian_2018 a răspuns:

laughing daca folosesti coduri inseamna ca stii care sunt riscurile cand vei fi prin. Totusi poti falsifica si pozele facut prin _ss

| catalyn315 explică (pentru lucian_2018):

Daca stii cum explicami. pls

| passarisMB a răspuns:

Ca administrator de sv iti spun renunta la coduri si o sa vezi ca n-ai sa mai cauti cu disperare programe de modificat poze. jucati-va frate cu botii daca vreti coduri.nu sunteti buni lasati-va de acest joc.s-au umplut serverele cu astfel de gameri ca tine

| catalyn315 explică (pentru passarisMB):

Ma lasi frate. am zis sa ma ajute cine stie