| dEEk a întrebat:

Care credeti ca este cel mai fain caracter metin2ro

5 răspunsuri:
| myself a răspuns:

Hai cutu, cutu ...mars ->metin2.ro/forum

| oOSaritaOo a răspuns:

Şamanca fată e cea mai super :X şi ninja fată şi băiat! Ninja băiat e cel mai fain. War şi sura sunt oribili. Asta e părerea mea... tu crezi ce vrei tongue

| andreisandu28 a răspuns:

Ninja baiat war baiat. saman fata ninja fata alege-ti laughing funda?:o

| tripleM a răspuns:

Voi sunteti obsedati de jocul asta... cel mai fain totusi ii razboinicul -corp! eu pe ro la lvl 60 rupeam mentalu de lvl 70 si eu eram corptongue

| Comi2001 a răspuns:

Razboinic sau sura creca sura daca ai lvl mare dar razboinicul nu-l invingi chiar daca ai 10 lvl diferenta