| S0nofS4tana a întrebat:

Pentru cei ce se joaca metin2ro sau au jucat, care credeti ca este cel mai bun caracter PvP, eu unul zic ca Sura BlackMagic.Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar creste si foarte greu...
si orice caracter e bun daca ai iteme potrivite...

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Sura este cel mai bun daca stii sa joci pe el si daca ai iteme bune cu inteligenta si aparare, insa mie mai tare imi place ninja cu magii pe arc, mai ales daca ai un arc bun si magiile evoluate bine, e perfect findca nu prea se gasesc iteme cu aparare la arc, funda?