| S0nofS4tana a întrebat:

Pentru cei ce se joaca metin2ro, care este mai bun ca si caracter, Sura arme magice, war corp si ninja lame, voi ce ati alege dintre acestia, adica care credeti ca e cel mai bun si in PvP si PvM?

3 răspunsuri:
| S0nofS4tana explică:

A si nica un detaliu cand am zis war corp m-am referit la war aura.

| geox99 a răspuns:

Cel mai bun si in pvp si in pvm este ninja deoarece are viteza de atac mare ...si mai depinde si de iteme...

| Flavius_Gagu_1998 a răspuns:

Pai toate caracterele sunt bune doar sa stii sa faci statusul, dar dupa parerea mea ninja lame si war corp sunt cele mai bune si in PvP si in PvM, deoarece au atacuri rapide si puternice fiecare; eu joc si pe war corp si pe ninja lame dar nu pot sa le compar intre ele caci sant amandoua la fel de puternice.