| rZv995 a întrebat:

Care dintre Windows 7 este mai recomandat pentru Jocuri?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Toate sunt bune exclus Windows 7 Starter. Mai bun dintre ele este Windows 7 Ultimate (64 BIT) oficial. Neoficial este o versiune de windows 7 modificata pentru gammeri si anume Windows 7 Ultimate Gamer Edicion Nvidia (Multi][86x y 64x].
Bafta!

3 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Nu exista asa ceva. Ultimate este Windows-ul complet. Ia-l pe ala. Le cuprinde pe toate celelalte(home, prof, etc...)

| Mario_Mario_1985 a răspuns (pentru saidkique):

Widous 7 nu este recomandat pentru jocuri daca ai pc ultima generatie pune windows vista sau xp

| Andr3y007 a răspuns:

Ultimate
funda?