| AlexStefan1 a întrebat:

Ce windows este mai recomandat pentru jocuri? Ce windows mananca mai putine resurse?

8 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Windows 7 si Windows 10. Apropo, pune pe 32bit daca ai 4GB RAM sau mai putin si 64bit daca ai peste 4GB RAM.

| FaraNume1245 a răspuns:

Windows 7, 8.1 si 10 sunt cam aceeasi chestie. Conteaza mai mult componentele si daca e 32 sau 64-bit. Eu am Windows in acest moment si n-am avut nicio problema cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Xp, 8.1, daca ai chef de porcarii.
Ia-ti 10 ca e cel mai bun la ora actuala,primeste updae-uri, are mod de gaming, face streaming aproape fara delay, bara de jocuri...
Oricum sunt si alte, multe avantaje..si dezavantaje mai putine.

| Rommeo a răspuns:

Windows 10 gammer lite

| iwefgOficiall a răspuns:

Eu am folosit si windows 7 si windows 10 dar tot windows 7 pe 64 de biti ramane mai bun.

| TeRogLasama a răspuns:

Windows 7 cred =]]] sau win 10

| ManevraB0y a răspuns:

Recomand Windows 7! Este foarte foarte bun!