| Marius7222 a întrebat:

Care e ce. a mai buna tactica pe TOP ELEVEN? dar cele mai bune sfaturi ...adica Mentalitate, stil de joc, pressing, contraatac, pass la offside

Răspuns Câştigător
| Christin1999 a răspuns:

Printre cele mai bune tactici e 1DL-1DC-1DR-1ML-2MC-1ML-1AMC-2ST si baga tot de atac si o sa dai goluri

3 răspunsuri:
| Christin1999 a răspuns:

S inca un lucru ia-ti jucatori 4-5 stele si termini pe primele 4 locuri

| Soroceac_Vasile_1996 a răspuns:

O tactica buna mai e si 3 5 2 adica 3DC 1ML 2MC 1 MR 2ST mentalitate ofensiva stil de joc pe mijloc presing pe tot terenul si cele doua bifate