| anonim_4396 a întrebat:

Un an nou fericit tuturor.Cred ca toti speram ca acesta sa fie mai bun.In fine...Ma joc Top Eleven pe Facebook si am tactica 4-4-2 cu sageti rosii pe ML si MR; mentalitate normala,stil de joc pe ambele flancuri,stil de presing in jumatatea proprie,stil de deposedare normala,stil de pase scurte,stil de marcaj zonal,contraatac in forta DEBIFAT, pas la ofsaid DEBIFAT.Problema mea nu este ca nu am rezultate bune, problema este ca mereu ma bate echipa cu tactica 4-5-1.As dori sa folosesc si eu aceasta tactica.Spuneti-mi la ce jucatori trebuie sa pun sagetile(bineinteles si de care sageti sa pun) si sfaturi antrenor(cele cu mentalitate stil de pase etc). Funda

Răspuns Câştigător
| Valy_Valy_1997 a răspuns:

4-5-1 il bati cu 4-1-3-2 cu ml si mr sageti rosii pe ambii dc si pe dmc pui sageata albastra atac puternic mixt pe tot terenul normala pase mixte marcaj om la om fara contraatac in forta si bifezi pas la ofsaid.

| anonim_4396 explică (pentru Valy_Valy_1997):

Multumesc,toti cei cu 4-5-1 i-am batut numai cu 4-0 5-1 etc. Multumesc mult.

1 răspuns: