| KurseMarkSasuke a întrebat:

Care e cel mai bun loc de crescut pe metin2 la level 80? plzzzzzz raspundetttttiiiiii

Răspuns Câştigător
| cip997 a răspuns:

De la 60 -70 -80 in v2
De la 80 -90 -99 in Vatery cavern (v3)
FUNDA?

6 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

In grota exilului (v3) si daca iei un buff, sau ai iteme foarte bine in v4
uite o harta care duce spre v4:
http://img580.imageshack.us/i/grottoofexileet1.jpg/

| hSh3ad a răspuns:

In Grota Exilului care este in Valea Seungryong.

| Criztian a răspuns:

In v4 sau daca metinul mai are hartii implementate.sigur acolo

| AdeeAdelinnD a răspuns:

Salut,Sincer eu joc metin de 6 ani am inceput mereu de la 0 si am ajuns la 83lvl-95lvl-101lvl,deci de la lvl 1-22 stai prin map 1 la Caini, tigri, Ursi, de la 22-32 du-te la Ruine (salbatici), de la 32-35 du-te la Generalii, dupa ce ti-ai facut calul armat du-te la Bo, ia-ti cate grupe poti tu sa duci, stai acolo pana la lvl 50-54, dupa du-te in V1 pana la 57-58, dupa te duci in v2 pana la lvl 76(dupa nu o sa mai cresti deloc) dupa mergi cu Regatu tau la dragon, vrajitoare, faci Dt.uri etc si cresti la inceput V4 cu buff iei cate o grupa doua, o sa iti pice si lame demon, siameze, scoici etc.
Dupa lvl 80-82 mergi cat mai in fata la rosiatici de acolo te descurci ca e foarte usor
Sper ca ti.am fost de ajutor, Salut!