| SQSmyundo a întrebat:

Care e diferența dintre un controller xbox Microsoft și un controller speedlink, hama, natec, și alte firme de astea, nu Logitech. Dau fundă pentru cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| iamcringe a răspuns:

Difera: 1- Aspectul (Cele de la xbox au butoanele mai diferite fata de cele care se cumpara pentru pc)
2-Compatibilitatea (Controllerul de xbox se poate conecta la calculator sau la o consola xbox)
3- Pretul (Controllerele de xbox sunt scumpe mai ales cele wireless)

| SQSmyundo explică (pentru iamcringe):

Păi și care e mai bun. e mai bun unul hama, sau alte firme, că sunt interesat în achiziționarea unuia și părinții mei spun că e scumpă doar firma, nu e nici o diferență între calitate. și dacă e mai bun cu CE e? Mersi pentru răspuns aștept și alte răspunsuri happy

1 răspuns: