| EddyEnergyStar a întrebat:

Care e diferenta dintre Euro truck simulator GOLD EDITION si euro truck simulator 2?

Răspuns Câştigător
| LilTunechi a răspuns:

Fundita?big grin

5 răspunsuri:
| LilTunechi a răspuns:

Vrei sa spui poate eurotruck simualtor 2 gold edition... diferenta este reprezentata desigur de multe bugfixuri multe adaugiri la elemente exterioare pentru camioane extinderea mapelor si introducerea mai multor orase si diferite alte remorci de transport cu modele noi de tiruri bineintelesbig grin

| EddyEnergyStar explică (pentru LilTunechi):

Deci care e mai bun?

| EddyEnergyStar explică (pentru EddyEnergyStar):

Deci care are adaugari la elementele exterioare pentru camioane, extinderea mapelor, introducerea mai multor orase si diferite alte remorci de transport cu modele noi de tiruri big grin?

| LilTunechi a răspuns (pentru EddyEnergyStar):

Cel gold edition are mai multe optiuni culori accesorii si multe multe multe altelebig grin

| EddyEnergyStar explică (pentru LilTunechi):

Aha...Ms, bafta!

| LilTunechi a răspuns (pentru EddyEnergyStar):

Fundita?big grin