| NaturalLl a întrebat:

Vreau sa va intreb care este diferenta dintre Euro Truck Simulator 2 si Euro Truck Simulator 2 Gold Edition.
In afara ca ETS 2 Gold Edition are mai multe tiruri decat ETS 2, pe cele noi, an 2013 si mai multe orase. ETS 2 are grafica mai buna decat ETS 2 Gold Edition? Sau la fel? Se vede la fel in amandoua jocurile? Sau trebuie sa dau rezolutia mai mare la jocul ETS 2 Gold Edition?

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

E la fel.

| NaturalLl explică (pentru FatUglyVirgin):

Adica? ETS 2 are aceleasi tiruri ca ETS 2 Gold Edition? Gold Edition are decat orasele sau ETS 2 Gold Edition are si tirurile noi si mai multe orase? Rezolutia e la fel? Se vede la fel?