| ShutFickOn a întrebat:

Care e faza cu XBOX LIVE si XBOX GOLD?

5 răspunsuri:
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Sunt acelasi lucru. cu aceste subscripti poti juca multiplayer iti schimbi numele fara sa platesti si in fiecare luna primesti cateva jocuri. mai poti face cateva lucruri cu xbox live dar nu intru in detaliu. si poate o sa-ti trebuiasca si gamepass. asta daca vrei 100 de jocuri timp de o luna. far iti trebuie si live pentru online.

| ShutFickOn explică (pentru Alex_Florin_1980):

Pai nu prea inteleg, de exemplu fortnite ma pot juca fara xbox live/gold
si cat costa live sau gold

| Alex_Florin_1980 a răspuns (pentru ShutFickOn):

Fortniteul il joci cu alti deci e online. ca sa joci online iti trebuie xbox live. xbox live sau gold ( acelasi lucru ) la ei ( in sua) costa o luna 10 dolari un an numai tin minte si tot asa. daca vrei live destul de ieftin cumpara g2a. xbox live consta intr-un cod care il bagi la ei. p.s sa nu cumperi fizic codurile ca se poate sa fie teapa. am patit

| Alex_Florin_1980 a răspuns (pentru ShutFickOn):

Cand spun fizic adica sa-l cumperi la card/foaie ca se poate folosi si dupa vinde altora si le dai teapa

| Sandu_Stefan_1996 a răspuns (pentru Alex_Florin_1980):

Dar dacă îmi cumpăr sidiu merge sa ma joc fortnite online, ca eu n-am live gold