| DexterK9 a întrebat:

Care e diferenta dintr xbox live gold si xbox live(simplu)?

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Salut! Da, xbox 360 suporta doua carduri de memorie in acelasi timp. Daca raspunsurile ti-au fost de ajutor poate imi vei acorda funda daca doresti happy... o zi buna!

2 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

Salut. pai cu xbox live silver (simplu) iti creezi un profil, un id numit card de gamer care iti afiseaza interesele, nivelul de calificare, realizarile din jocuri, etc.Plus de asta poti folosi xbox silver pentru a vorbi cu alti gameri, descarca demouri si jocuri si sa te joci anumite jocuri. Xbox silver este serviciul gratuit care vine cu fiecare consola in parte.Cu xbox live gold in schimb (cu plata) ai aceleasi facilitati ca si cu xbox live silver doar ca poti juca multiplayer si poti participa la turnee si evenimente!

| DexterK9 explică (pentru vlad93fcv):

Multumesc,si daca se poate sa imi raspunzi la inca o ntrebare: daca pot intra 2 carduri de memorie in xbox 360.

| vlad93fcv a răspuns (pentru DexterK9):

Salut! Da, xbox 360 suporta doua carduri de memorie in acelasi timp. Daca raspunsurile ti-au fost de ajutor poate imi vei acorda funda daca doresti happy... o zi buna!