| pastapac a întrebat:

Care e jocul vostru preferat de calculator? Nu cu lupte sau alte porcarii!

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

"Nu cu lupte sau alte porcarii" mai ramane decat fotbal si alea pentru fete.Toate jocurile cunoscute sunt cu lupte si razboaie.Cauta pe net si vezi daca reusesti sa gasesti un joc care sa nu fie cu arme(in afara de alea pentru fete si fotbal).

| unknownn a răspuns (pentru Wehrmacht):

Get a life man!
De jocurile arcade ai auzit? De jocurile indie ai auzit? Sau alea-s pentru fete? Da ce-s pentru baieti? Cantar straic si Metin?

| BattleFieldByWindows a răspuns:

Fifa 12, Fifa 12 Uefa Euro 2012, Sims 3, Sims 3 Pets, Pokemon Black si World Of Goo...
Funda? tongue big grin

| BattleFieldByWindows a răspuns:

Si uite aici niste Jocuri care imi mai plac mie das cu lupte si inpuscaturi : Metin2, Lunaris-Online, CS 1.6 si Aion

| CyLvEr a răspuns:

Metin2,AirRivals,Cs.Si Mario rolling on the floor

| vl4duu a răspuns:

Minecraft.Este un joc in care trebuie sa construiesti case si sa supravietuiesti in cel mai bun mod cu putinta big grin