| ReDMaN12 a întrebat:

Care e mai bun:Metin2, 4Story,Cabal,World of Warcraft sau Aion? Funda pentru cel care da si argument.

15 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Parerea mea este 4Story! Dar de care? O da 4Story Global! De ce?
1.Fiindca este foarte tare si iti da toate magiile de la lvl 1 fara sa le cresti tu!
2.Iti da iteme + 12 sau 11 la fiecare lvl!
Este super tare merita sa incerci jocul! Succes!

| shhhs a răspuns:

Mie toate mi se par foarte interesante insa Metin2 cred ca e cel mai fain.
E epic si doar cei ce ''muncesc'' ajung in ''varf''.

| ProxyDiamond a răspuns (pentru shhhs):

laughing La metin te cresti aproape cel mai usor din jocurile de mai sus(La cabal te cresti mai usor).
Pana la urma nu trebuie sa intrebi pe alti.Fiecare are parerea lui.
E exact cum ai intreba pe cineva ce culoare iti place tie.

| shhhs a răspuns (pentru ProxyDiamond):

Nu ma refeream doar la crescut.
Trebuie sa iti faci bonusurile, sa stii cum sa-ti pui skillurile si punctele de status, sa gasesti iteme potrivite pentru caracterul tau, etc.

| ProxyDiamond a răspuns (pentru shhhs):

Si 4 story are tot ce ai zis ba chiar + la iteme e de 2 sau 3 ori mai mare.

| shhhs a răspuns (pentru ProxyDiamond):

Eu ti-am spus parerea mea. Daca aveai deja o parere de ce ai mai pus intrebarea?

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Oameni buni sa fim seriesi este world of warcraft 2 metin2 3 4story 4 aion 5 cabal

| Alexandrio a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Daca nu era wow-ul.

| Alexandrio a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Faza e ca toate au aparut de la World of warcraft, wow-ul cum il numiti voi e tatal MMORPG-urilior vizualizate din spate si cu stilul de joc aparte traganduse din istoria Warcraft iar anul trecut in 2015 a fost cel mai jucat MMORPG Din lume mai mult decat toate cele mentionate si inca este si va fi! si cat despre metin voi jucatori de metin jucati wow si o sa ziceti ca laughing armele, icoanele si mounturile vechi cam din 2006 din wow sunt loate din metin deci...No comment!

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel_Cosmin_1988 a răspuns:

Parerea mea este ca World of warcraft de ce? 1.are cea mai buna grafica dintre toate 2.este un joc imens de care nu te plictisesti niciodata 3.raidurile contra la bossi sunt mult mai distractive 4.are mai multe rase/clase din care sa alegi 5.nu are buguri 6.are 12 battlegrounduri din care sa alegi cu pana la 30 de jucatori 7.are o gama foarte variata de iteme (de 1162 de ori mai multe ca metin 2)

| Alfamonky a răspuns:

WoW a fost si inca ramane nr.1... si va rog terminati cu porcaria de Metin2 voi spuneti ca Metin2 pentru ca numai ala l-ati jucat unii spun ca 4Story pentru ca doar pe ala l-au jucat eu le-am jucat pe toate si CLAR WoW e pe 1 Metin2 este cel mai PROST GANDIT joc MMO din lume + ca iti zgarie retina la ce grafica proasta are metinu'... daca tot vreti sa va pierdeti timpul macar sa-l pierdeti cu ceva calumea adica WoW

| Adryan_Dan_1991 a răspuns (pentru Alfamonky):

Macar te-ai uitat la metin ce grafica are al wow spui ca joc de copii mici de gradinita

| welcomeSilverTRON a răspuns:

Metin2 LOL

| badboyutza a răspuns:

Din parerea mea Aion este cel mai bun joc si la grafica si la tot. metin 2 si restul mie mi se par o prostie sincer.