| AnonymusALLgame a întrebat:

Vreau si eu un joc gen world of warcraft dar nu metin sau cabal sau 4story.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raikidd a răspuns:

Incearca tera, a devenit free acum cateva zile

| CRC98 a răspuns:

League Of Legends
Dota 2
Perfect World International
Lineage 2
Twelve Sky 2
EverQuest 2
Pirates of the Burning Sea
Tera
God of war

Alegi tu care iti place si oricum au o grafica foarte smechera toate si de metin2 si 4story mi se pare jocuri nasoale!

| EdwardTeach a răspuns (pentru CRC98):

Tu habar n-ai să diferenţiezi genurile de jocuri. World of Warcraft este MMORPG. Dota 2 şi LoL sunt MOBA, God of War este de tip Action/Adventure şi nu se poate juca ONLINE.

Jocuri MMORPG care se aseamănă într-un fel sau altul cu WoW sunt Aion, Lineage, Guild Wars, Lord Of The Rings Online.

| CRC98 a răspuns (pentru EdwardTeach):

Eu ti-am zis numai jocuri care vrei sa le alegi dar joaca-te mario copil prost!

| jimm999 a răspuns:

Aion are grafica buna si e RPG joaca super!

| cataetare34 a răspuns:

Warhammer Online se va deschide incurand jocu am citit eu pe saitu lor.Eu am sa ma apuc de el imediat e foarte tare http://www.youtube.com/watch?v=nq72oriNpPc