| 377tmine a întrebat:

Care e toată faza cu dark web sau deep web? Am auzit de la o cunoștință ca acolo se afla lucruri groasnice. De la vânzări de droguri și arme pana la filmulețe 18+. Am auzit ca multa lume accesează dark web-ul și nu mi se pare deloc okay. Cel mai nașpa lucru pe care l am auzit despre deep web este ca exista filmulețe 18+ cu minori. Eu una nu as accesa asa ceva niciodată.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Exista si lucruri mai groaznice decat filmulete cu minori, care depasesc inclusiv sfera de filme horror scarboase.