| cazingo a întrebat:

Liceul Cerchez atat de naspa este? Pentru ca am tot auzit lucruri bune despre el, cand realitatea este altceva.
Profesorii sunt okay?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii sunt oamenii ca mama si tatal tau, si depinzand de personalitatea lor, pot fii mai blanzi sau mai duri.
Asadar, daca nu inveti ti se vor parea rai, indiferent ca sunt la liceul Cerchez sau orice alt liceu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unii profesori sunt ok, altii nu. Exista sute de licee cu sute de profesori.