| Madalin_3620 a întrebat:

Care este cea mai buna, frumoasa, si serioasa comunitate de counter-strike 1.6?

3 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Iti recomand o comunitate in care nu o sa fi tratat indiferent de catre admini si jucatori: www.wargods.ro (3 servere: unul de cs, unul de zombie si unul de gg).
O comunitate de care nu ai vrea sa te desparti de ea nicicand, unde se ofera slot/admin pe redirecte si de unde nu o sa ai parte de codati (mai ales pe cs si gg) datorita anti-cheatului WAC (WarGods Anti-Cheat) care sunt impuse in special adminilor si slotilor.

Uite si afisul comunitatii de cs 1.6: http://www.wargods.ro/attachment.php? attachmentid=129&d=1312321296

"Am murit ca Lorzi si am renascut ca Zei" :)

bafta si te asteptam cu drag in comunitate :)
Tiger | Pro (W_^)

| Prezidentul a răspuns:

Eu m`am saturat de cs de cand am vazut atati codati, parerea mea e ca nu exista o comunitate perfecta cum iti doresti u...cand o sa realizezi sper sa imi dai funda! straight face

| Madalin_3620 explică:

ExtreamTeam http://www.extreamteam.ro este o comunitate care corespunde perfect cerintelor tale de mai sus.