| CLUBARD a întrebat:

Care este cea mai corecta modalitate de a obtine ajutorul unui admin in joc?
Ii dai PM.
Folosesti /report sau /re.
Te duci la unul in joc si ii spui ce doresti de la el.
Ai voie cu nume celebre pe server? (Vazute in jocuri, filme, showbiz)
Nu, numele celebre nu sunt permise pe server.
Da, pot sa-mi pun ce nume vreau, chiar si Joacabine_Mirel.
Da, nu este nici o problema, atat timp cat este un nume RP.
Ce trebuie sa faci atunci cand faci accident cu o masina?
Daca eu am produs accidentul sun la politie si faci roleplay conform situatiei.
Unul din cel care a provocat accidentul va suna la politie, sau dupa caz se vor intelege amiabil, respectiv vor face roleplay conform situatiei.
Daca sunt vinovat nu il bag in seama pe celalalt player si plec.
Daca esti inconjurat de un grup de persoane care te ameninta cu arme cum trebuie sa procedezi?
Fac roleplayul pe care-l necesita situatia rolandu-mi frica si eventualele rani.
Dau un /me fuge si scapa de acele persoane.
Incep sa-i injur pe /b ca fac non-rp.
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
100.000$ si 2.000$
50.000$ si 2.000$
2.000$ si 50.000$
In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
Care este metoda corecta pentru a obtine ajutorul unui admin in joc?
Folosind /report sau /re.
Vorbind OOC si cu Caps-lock astfel incat acesta sa vada.
Prin a da un anunt.
Un jucator a sunat la politie cum ca ai avea arma asupra ta si esti agresiv. Politia ajunge intr-un numar foarte mare, care este cea mai corecta actiune pe care urmeaza sa o faci?
Dau un bind pentru roleplay, scot arma si incep sa trag in toti politistii deoarece am facut roleplay cand am scos-o
Fug inainte in zig zag si sar pentru a ma deplasa mai repede, poate scap de politie
Las arma jos si ma las prins sau incerc sa fug, intr-o maniera roleplay
Care este level-ul minim pe care trebuie sa-l are un jucator pentru a putea fi jefuit? Dar tu ce level trebuie sa ai pentru a putea fi jefuit?
Level 5 si Level 3
Level 3 si Level 3
Level 5 si Level 5
In timpul unei urmariri, cazi cu masina in apa si aceasta iti este distrusa. Ce trebuie sa faci in continuare?
Ies din apa, ma predau sau incerc sa fug in speranta ca scap de ei
Inot in larg, ma scufund, ma omor si ajung la spital si am scapat de ei
Dau /q si apoi revin cu o alta masina in urmarire

3 răspunsuri:
| milinalexandru a răspuns:

Aaaa...WTF big grin

| CLUBARD explică (pentru milinalexandru):

Daca n-ai ce face

| milinalexandru a răspuns (pentru CLUBARD):

Spune concret de ce ai nevoie, nu trebuie sa scrii un roman -,-