| Pintilie_Romi_1970 a întrebat:

Ce trebuie sa faci atunci cand faci accident cu o masina?
Daca eu am produs accidentul sun la politie si faci roleplay conform situatiei.
Unul din cel care a provocat accidentul va suna la politie, sau dupa caz se vor intelege amiabil, respectiv vor face roleplay conform situatiei.
Daca sunt vinovat nu il bag in seama pe celalalt player si plec.
In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
2.000$ si 50.000$
100.000$ si 2.000$
50.000$ si 2.000$
Care este level-ul minim pe care trebuie sa-l are un jucator pentru a putea fi jefuit? Dar tu ce level trebuie sa ai pentru a putea fi jefuit?
Level 5 si Level 3
Level 5 si Level 5
Level 3 si Level 3
Ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay?
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay insa in cazul in care un admin iti cere anumite detalii pe acel chat trebuie sa-i raspunzi neaparat.
Nu, ca poate tu faci non-rp si eu sunt un mare roleplayer si vorbesc pe /b.
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay.
Ce trebuie sa faci in cazul in care cineva iti buseste masina?
Sa faci roleplay in functie de cat de grava e situatia.
Mergi in continuare ca si cum nimic nu s-a intamplat.
Scoti arma si il omori pe respectivul.
Daca esti inconjurat de un grup de persoane care te ameninta cu arme cum trebuie sa procedezi?
Fac roleplayul pe care-l necesita situatia rolandu-mi frica si eventualele rani.
Incep sa-i injur pe /b ca fac non-rp.
Dau un /me fuge si scapa de acele persoane.
Este permis sa anunti ca vinzi arme sau alte obiecte ilegale pe cai publice(In ziar, radio etc. /ad /cad)?
Da
Da, daca folosesc caile ce imi ascund identitatea.
Nu
In timp ce te joci pe server zaresti o unitate de politie care circula regulamentar. Este corect sa treci pe langa ea si sa o provoci pentru o urmarire?
Nu, regulamentul serverului interzice cu strictete asa ceva
Niciun raspuns nu este corect, regulamentul nu prevede asa ceva
Da deoarece asa sporesti roleplay-ul si le dai de munca ofiterilor
Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic?
Opresti masina, iar cand vine langa tine incepi sa-l injuri sau sa tragi cu o arma in el.
Continui sa conduci, iar daca te prinde folosesti comanda /q sau iti dai force crash.
Opresti masina, scoti actele din torpedou si i le prezinti.

2 răspunsuri:
| Pintilie_Romi_1970 explică:

Plzzz mai repeede

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Pintilie_Romi_1970):

Da,uite acum se va gasi careva sa scrie tot pomelnicul ala...