| yeupyeup a întrebat:

Care sunt raspunsurile intrebarilor de pe Romania Roleplay (server de SAMP)?
Care este metoda corecta pentru a obtine ajutorul unui admin in joc?
a.Folosind /report sau /re.
b. Vorbind OOC si cu Caps-lock astfel incat acesta sa vada.
c.Prin a da un anunt.
Ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay?
a.Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay insa in cazul in care un admin iti cere anumite detalii pe acel chat trebuie sa-i raspunzi neaparat.
b.Nu, ca poate tu faci non-rp si eu sunt un mare roleplayer si vorbesc pe /b.
c.Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay.
Un jucator vine la tine, te loveste fara roleplay si incepe sa te injure pe /b. Care este atitudinea cea mai corecta pe care trebuie sa o ai?
a.Folosesc comanda /re pentru a-l raporta si daca nu mi se raspunde ii fac un raport pe forum
b.Fac roleplay ca scot un pistol, il impusc si-i dau Character Kill
c.Folosesc comanda /q, intru de pe alt cont si-mi bat joc de el
Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic?
a. Opresti masina, scoti actele din torpedou si i le prezinti.
b.Continui sa conduci, iar daca te prinde folosesti comanda /q sau iti dai force crash.
c. Opresti masina, iar cand vine langa tine incepi sa-l injuri sau sa tragi cu o arma in el.
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
2.000$ si 50.000$
50.000$ si 2.000$
100.000$ si 2.000$
In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
a.San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
b.San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
c. BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
Ce este ban-evading?
a.Atunci cand folosesti programe speciale pentru a te debana singur.
b.Atunci cand este un admin spec pe tine, si iti dai /q inainte sa-ti dea ban.
c.Atunci cand iei ban pe un cont si joci pe altul fara permisiunea unui admin principal.
Care este level-ul minim pe care trebuie sa-l are un jucator pentru a putea fi jefuit? Dar tu ce level trebuie sa ai pentru a putea fi jefuit?
a. Level 5 si Level 3
b. Level 5 si Level 5
c. Level 3 si Level 3
Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale?
a. Daca vreau sa-mi vand masina, pot sa folosesc.
b.Nu, doar daca detin o companie si vreau s-o promovez.
c.Da, daca nu am alte alternative.
In timp ce te joci pe server zaresti o unitate de politie care circula regulamentar. Este corect sa treci pe langa ea si sa o provoci pentru o urmarire?
a.Niciun raspuns nu este corect, regulamentul nu prevede asa ceva
b.Da deoarece asa sporesti roleplay-ul si le dai de munca ofiterilor
c.Nu, regulamentul serverului interzice cu strictete asa ceva

16 răspunsuri:
| fghjklkj a răspuns:

Care este metoda coecta de a obtine ajutorul unui admin in joc este a.
ai voie sa ignori cahatul OOC inr-o actiuna roleplay esta c.
Un jucator vine la tine, te loveste fara roleplay si incepe sa te injure pe /b. Care este atitudinea cea mai corecta pe care trebuie sa o ai este a.
Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic este a.
Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor este 2.000 si 50.000
In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala este b.
Ce este ban-evading este c.
Care este level-ul minim pe care trebuie sa-l are un jucator pentru a putea fi jefuit? Dar tu ce level trebuie sa ai pentru a putea fi jefuit este a.
Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale este b.
In timp ce te joci pe server zaresti o unitate de politie care circula regulamentar. Este corect sa treci pe langa ea si sa o provoci pentru o urmarire? este c.

FUNDA?

| ShooterGirl a răspuns:

Daca ai probleme poti vb cu el pe /report si pe /re la fel doar pentru probleme si intrebari. funda

| Dary2013 a răspuns:

A,B,A,A, 50.000$ si 2.000$, C, B, A, C, B.

| awesomegab23 a răspuns (pentru Dary2013):

Salut terog fami si mie un cont pe romaniaroleplay ca nu imi merge incerc de o luna cand e gata terog spunemil pe urmatorul mes:danciu_andrei2010@yahoo.com plz

| Darius_Rus_1996 a răspuns (pentru Dary2013):

Mersi

| Nagy_Bogdan_Mihai_1995 a răspuns (pentru Dary2013):

Salut fami si mie un cont te rog! id de mes:BogdanLikeABoss@yahoo.com
Adauga-ma si fami pls un cont

| Fatmir_Razmerita_1994 a răspuns (pentru Dary2013):

Salut Ma ajuti si pe mine adica imi faci si mie un cont te rog?happy

| Stan_Eduard_Nicolae_2001 a răspuns (pentru Dary2013):

Salut, imi faci si mie un cont de RO-RP cu numele Charlie_Westwood. Emai-ul meu: eduard2004stan@yahoo.com

| Marian_Ionut_1997_BTQg a răspuns (pentru Dary2013):

Imi faci si mie un cont pe adresa imarian90@yahoo.com, multumesc.

| Bogdan_Bog_1996 a răspuns (pentru Dary2013):

Salut ma poti ajuta si pe mine daca ia skype sau discord sau steam da-mi add skype: dotobogdan1 vei gasi pe unul cu o poze de anonymous si numele BogdanKing discord BogBogdan o poza cu numele Bogdan steam bogdan4up o poza cu numele Bogdan te rog ajuta-ma

| xBlueAssasinu a răspuns:

HostName: FasterGaming: CASE|BIZ|MASINI|HELPERE|ADMINE
Address: faster.strike-forces.ro:7777
Players: 10 / 500
Ping: 85
Mode: CG:RP v4.8.4
Map: LS and SF
Pentru mai multe informatii add alberto_blue323@yahoo.comwinking

| mountaindwww a răspuns:

Salut am si eu nevoie de raspunsuri mai explicite dau funda va rog

| mountaindwww a răspuns:

Salut, am si eu nevoie de raspunsuri, va rog dau funda!

| mountaindwww a răspuns:

Vreau si eu raspunsuri mai explicite va rog.

| Florin_Hotima_1994 a răspuns:

Salut am si eu acceeasi problema:
Care este metoda corecta pentru a obtine ajutorul unui admin in joc?
Vorbind OOC si cu Caps-lock astfel incat acesta sa vada.
Prin a da un anunt.
Folosind /report sau /re.
Care dintre urmatoarele situatii este realizata incorect.
Dupa ce ai fost electrocutat de catre tazer-ul politistilor sa te ridici de la pamant si sa fugi
Sa scoti un Ak-47 din portbagajul masinii si sa-l vinzi
Sa faci pe cersetorul in fata garii unde este foarte multa lume
Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale?
Daca vreau sa-mi vand masina, pot sa folosesc.
Nu, doar daca detin o companie si vreau s-o promovez.
Da, daca nu am alte alternative.
Atunci cand vrei sa lovesti pe cineva, care este cea mai roleplay actiune?
/me trage mana in spate si-l loveste pe X in fata si-i rupe nasul si maxilarul.
Folosesc comanda /knockout deoarece de asta e aceasta comanda.
/me ridica mana dreapta, strange pumnul, il trage in spate si incearca sa-i aplice o lovitura in fata lui X, asteptand reactia lui.
Ai voie sa sari pentru a merge mai repede?
Nu, e non-roleplay
Da, daca ma grabesc
Da, cand vreau
Daca esti inconjurat de 10 oameni dintr-un gang cu arme periculoase ce faci?
Dau /q sau crash.
Incerc sa fac pe Rambo si sa fug.
Fac roleplayul necesar si cooperez cu acestia.
Care dintre urmatoarele actiuni Roleplay este corecta?
/do vrea sa fie prieten cu George. Accepti?
/me ridica mana stanga la nivelul capului, isi da sapca jos iar cu mana dreapta se scarpina pe chelie
/me ridica mana dreapta in sus, deschide palma si prinde o pasare din zbor
Este permis BunnyHop-ul pe acest server?
Da, atunci cand vrei sa scapi dintr-o urmarire sau o altercatie
Nu deoarece nu exista asa ceva
Nu, aceasta este o modalitate non-roleplay de a te deplasa mai repede
Daca cineva te ameninta OOC care ar fi ce-a mai corecta actiune?
Sa imi anunt baieti, sa il prindem il omoram si primeste CK!(Character Kill)
Sa nu il bag in seama, iar in functie de amenintari sa il reclam.
Sa il omor mereu cand il vad pe strada.
Ce inseamna Ninja Jack? Este permis asa ceva pe server?
Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Nu este permis
Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Este permis
Atunci cand faci ca un Ninja si incepi sa omori multe persoane. Nu este permis

| Alexa_Hhfgsd_1998 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine cu niste raspunsuri sau cu un cont facetimin daca puteti un cont ad mes markioalex@yahoo.com