| ΛᄂΣX a întrebat:

Care este cel mai bun caracter peste lvl 80. si cu ce caracter cresc cel mai Usor? (Pe Metin2fun).

Răspuns Câştigător
| myty a răspuns:

Cel mai bun caracter peste 80 este shamanul urmat de sura.
si cel mai usor cresti cu razboinic dar ca sa fi mai tare trebuie sa ai itm bune ca sa bati un buff cu iteme doar +6,+7

6 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

Cel mai bun caracter este: La duel:Sura-Magie Neagra Cel mai usor cresti cu sura arme sau razboinic mental sau razboinic aura daca ai aparare multa sa rezisti.

Răspuns utilizator avertizat
| Goldenboy97 a răspuns:

Man nu stiu de ce dai tu funde degeaba dar sa stii cel mai bun caracter in pvp este sura pe magie neagra.

| ΛᄂΣX explică:

Deci sa inteleg ca cu warul cresti cel mai usor pe mental?

| TheDarkStar a răspuns:

Fi atent: am jucat in total 13 sv ptivate de metin2 si am avut pe 3 GM.am jucat si tim ...si cel mai bun caracter de crescut este war(razboinic) pe magii ''mental'' deoarece iti da aparare multa cu cat faci magia mai puternica: m; g; p. sper ca ti-am fost de ajutor. fundita plz

| TheDarkStar a răspuns:

Da am