| MeDarius a întrebat:

Care este cel mai bun procesor i7 pentru socket 1150?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

I7 8700K - Frecventa 3, 7Ghz- modul turbo 4, 7Ghz
cu 6 nuclee! Is the best! happy

| alexboss2020 a răspuns (pentru lpavel):

Nu am nimic cu tine dar dai informatii gresite, i7 8700K este pe socket 1151 V2, daca acest om chiar isi va cumpara acest i7, atunci tu o sa fii de vina ca nu ii merge pe placa lui de baza! Fa o pauza!
Cel mai bun procesor pe socket 1150 este i7 4790k!

| lpavel a răspuns (pentru alexboss2020):

Asa este, am fost cam neatent... Bidian Darius- imi cer scuze, sper ca nu l-ai cumparat inca iar daca da atunci ti-l schimba pentru un i7 4790 ca asta e bun pentru tine! Scuze inca o data ca te-am dus in eroare!

| alexboss2020 a răspuns (pentru lpavel):

Nu te supara, dar omul acest poate chiar o sa isi cumpere acest i7 sa zicem si dupa nu o sa ii mearga! Mult succes, trebuie sa fie putin atent happy

| lpavel a răspuns (pentru alexboss2020):

Nici o problema! dar i-am dat si rezolvarea daca va cumpara...

| MeDarius explică (pentru lpavel):

Nu te teme ca eu am pus intrebarea deoarece eram doar curios sa vad ce i7 s-ar potrivi cu placa mea de baza happy

| MeDarius explică (pentru MeDarius):

Si nu vreau sa il cumpar acum