| edygman a întrebat:

Care este cel mai bun simulator cu avioane de vanatoare (moderne, din timpul celui de-al doilea razboi mondial, nu conteaza)? Ma refer la grafica, sunet, gameplay, etc. De curand am jucat HAWX, dar poate exista vreunul mai bun.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Strict online, Aces High (e pe bani - taxa lunara, dar merita, este extraordinar de realistic); la modul general, IL-2 Sturmovick si Birds of Prey (omuletii din spatele lui BoP lucreaza la WarThunder, un sim/arcade online ce inca e in beta dar deja arata extraordinar).