| Drei500 a întrebat:

Care este cel mai bun site, cu cea mai rapida livrare, de cumparat jocuri video in Romania?

Răspuns Câştigător
| adyady59 a răspuns:

Salut! Deci eu consider cel mai bun site ca este Emag si de pe site-ul de la MediaGalaxy sau Altex si Real(eMAG iti aduce repede acasa dar nu stiu daca are chiar toate jocurile, depinde ce jocuri vrei=Dirt 3 il gasesti si la altex, real si eMAG cu 20 lei in fine - sper ca ti-am fost de ajutor

| Drei500 explică (pentru adyady59):

Mersi frumos. Vreau sa cumpar L.A. Noire si sa dau pre-order la GTA V. Am luat Red Dead Redemption de pe un site anul trecut si mi l-au adus a doua zi, dar nu mai stiu de unde.